ადმინისტრაციული ერთეულები

 

 

მერის წარმომადგენელი ქალაქ საგარეჯოში

იოსებ მარხვაშვილი

თანაშემწე

ანა თათრიშვილი

თანაშემწე

გიორგი ლომსიანიძე

თანაშემწე

ნანა ჩოხელი 

თანაშემწე

მიხეილ შათირიშვილი

თანაშემწე

სოფიკო   მღებრიშვილი

მერის წარმომადგენელი სოფელ კოჭბაანში 

ხოშარაული გელა

მერის  წარმომადგენელი სოფელ გომბორში 

ნოშრევან ნეკრესელაშვილი

თანაშემწე

მარეხი ხალაფიშვილი

მერის წარმომადგენელი სოფელ უჯარმაში 

დავით აბელაშვილი

 

 

მერის  წარმომადგენელი სოფელ ხაშმში

ზურაბ ყირმელაშვილი

თანაშემწე

ლია ქოქრაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ პატარძეულში 

ოთარ ოთარაშვილი

თანაშემწე

გულნაზი გიუნაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ წყაროსთავში

გიორგი კერატიშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ ნინოწმინდაში

თამარ გარსევანიძე

თანაშემწე

ბადრი დემეტრაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ გიორგიწმინდაში

გიორგი ჭიაბერაშვილი

თანაშემწე

მზია ოქრომჭედლიშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ სათაფლეში 

ემზარ გორგილაძე 

#REF!

ვაჟა გიგაური 

თანაშემწე

მზიური ჭყრუნიშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ მანავში 

ალექსანდრე სტეფანიშვილი

თანაშემწე

რიმა ტერტერაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ დიდ ჩაილურში

 

მერის  წარმომადგენელი სოფელ პატარა ჩაილურში

ლევან როსტიაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ კაკაბეთში 

ვეფხია ნანუაშვილი

თანაშემწე

მარინე პაპუაშვილი

მერის წარმომადგენელი სოფელ   ვერხვიანში

ნოდარ ბეგიაშვილი

მერის  წარმომადგენლი სოფელ ყანდაურაში 

ნანა ტაველიშვილი

თანაშემწე

მაკა აგულაშვილი

მერის წარმომადგენელი სოფელ ბადიაურში 

კახაბერ  ჩალათაშვილი

თანაშემწე

დიანა ოდიშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ მზისგულში 

მიხეილ ობოლაშვილი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ შიბლიანში 

რობიზონ სადუნიშვილი

მერის წარმომადგენელი სოფელ დუზაგრამაში

მუხტარ ისმაილოვი

თანაშემწე

ზამინ მამედოვი 

მერის  წარმომადგენელი სოფელ იორმუღანლოში 

ნათიკ რასულოვი

თანაშემწე

გულუ ჰაჯიევი 

მერის წარმომადგენელი სოფელ ლამბალოში

რიზვან მამედოვი 

თანაშემწე

მიჰრეიდარ ალიხანოვი

მერის  წარმომადგენელი სოფელ თულარში 

იქრამ ბაირამოვი 

თანაშემწე

 

მერის წარმომადგენელი სოფელ უდაბნოში 

გიორგი ჟორჟოლიანი 

თანაშემწე

ბესიკ გვიდანი