საკრებულოს წევრები

  1. დავით არაბული - გომბორის N11/1 მაჟორიტარული ოლქი  ,,ქართული ოცნება დემოკრატიული საქართველო”;
  2. ხათუნა ბერიძე კოჭბაანის N11/2 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება- დემოკრატიული საქართველო’’;
  3. კონსტანტინე ღოღელიანი უჯარმის N11/3 მაჟორიტარული ოლქი, დამოუკიდებელი;
  4. ნიკო ნახუცრიშვილი ხაშმის N11/4 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  5. დავით თათრიშვილი პატარძეულის N11/5 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  6. ელენე სამხთუაშვილი ნინოწმინდის  N11/6 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  7. ივანე ივანიშვილი საგარეჯოს N11//07/02 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება- დემოკრატიული საქართველო’’;
  8. ივანე ბეჟიაშვილი გიორგიწმინდის N11/8 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  9. გიორგი მუჩიაშვილი სათაფლეს N11/9 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  10. ვეფხვია ჩერქეზიშვილი თოხლიაურის N11/10 მაჟორიტარული ოლქი, ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  11. ნიკო გიუაშვილი მანავის N11/11 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  12. მამუკა ჯაჭვაძე ჩაილურის N11/12 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  13. დიმიტრი მჭედლიშვილი კაკაბეთის N11/13 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  14. ავთანდილ გოგიაშვილი ყანდაურის N11/14 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  15. სოსო ჭიკაძე მზისგულის N11/15 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  16. თენგიზ ძირკველიშვილი შიბლიანის N11/16 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  17. აიაზ ბაირამოვი იორმუღანლოს N11/17 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო’’;
  18. ელშად კურბანოვი ლამბალოს N11/18 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  19. ილიგარ ოჯახვერდიევი თულარის N11/19 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  20. ეთბარ ილიასოვი დუზაგრამის N11/20 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’;’
  21. ალექსი იოსელიანი უდაბნოს N11/21 მაჟორიტარული ოლქი ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  22. ზურაბ ჭიკაძე პროპორციული სისტემა   ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  23. ელდარ მეფარიძე პროპორციული სისტემა  ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  24. მამუკა კურდღელაშვილი პროპორციული სისტემა ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  25. ზურაბ უსტიაშვილი, პროპორციული სისტემა ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  26. თამაზ ურდულაშვილი პროპორციული სისტემა  ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  27. თამარ სუხიაშვილი  პროპორციული სისტემა ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  28. მევლუდ დუჩიძე პროპორციული სისტემა  ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  29. გივი ბედიაშვილი პროპორციული სისტემა ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო’’;
  30. ალექსანდრე მეზვრიშვილი პროპორციული სისტემა ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო’’;
  31. ამირან სონიშვილი პროპორციული სისტემა  ,,ბაქრაძე უგულავა-ევროპული საქართველო’’;
  32. თაკო გოგიტაშვილი პროპორციული სისტემა ,,ბაქრაძე უგულავა-ევროპული საქართველო’’;
  33. გარსევან ბუხნიკაშვილი პროპორციული სისტემა   ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’;
  34. ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი, პროპორციული სისტემა ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’;
  35. სოსლან გარსევანიშვილი პროპორციული სისტემა  ,,საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’.
გააზიარე