საკრებულოს თავმჯდომარე

ოთარ ჩალათაშვილი

დაიბადა 1981 წლის 18 სექტემბერს ქალაქ საგარეჯოში

1998 – 2003 - თბილისის ივანე ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერისტეტი,

იურიდიული ფაკულტეტი, სამართალმცოდნეობა

10.03.2016 - დან -01.08.2017 – მდე - საქართველოს მელიორაცია, კახეთის რეგიონის ოფისის უფროსი

27.01.2012 – 10.03.2016 - შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანია, კახეთის რეგიონული ფილიალი, საგარეჯოს სერვის ცენტრის მენეჯერი

07.10.2010 – 27.01.2012 - შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანია, კახეთის რეგიონული ფილიალი, საგარეჯოს სერვის ცენტრის შემოსავლების განყოფილების უფროსი

2009-2010 - იურიდიული კომპანია - CFJ and Partners, დირექტორი

01.09.2008 – 12.01.2009 - აღსრულების ეროვნული ბიუროს თბილისის სააღსრულებო ბიუროს სასამართლო აღმასრულებელი, მიზნობრივი სპეციალური ჯგუფის წევრი

01.06.2005 – 01.09.2008 - სააღსრულებო დეპარტამენტის ტერიტორიული ორგანოს თბილისის სააღსრულებო ბიუროს სასამართლო აღმასრულებელი, განსაკუთრებით მნიშვნელოვან საქმეთა აღსასრულებლად შექმნილი, სპეციალური ჯგუფის წევრი.

2002 -2004 - სააღსრულებო დეპარტამენტი, სტაჟიორი

2001-2002 - თბილისის ვაკე-საბურთალოს რაიონული პროკურატურის სტაჟიორი

ჰყავს მეუღლე და ოთხი შვილი.

გააზიარე